29. Bretanští rybáři

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 116 x 116 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 20:28

Dosažená cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (134)

64 000 Kč6.12.2022 19:58:10
63 000 Kč6.12.2022 19:57:23
62 000 Kč6.12.2022 19:55:34
61 000 Kč6.12.2022 19:55:25
60 000 Kč6.12.2022 19:54:09
59 000 Kč6.12.2022 19:53:43
58 000 Kč6.12.2022 19:53:21
57 000 Kč6.12.2022 19:49:23
56 000 Kč6.12.2022 19:48:41
55 000 Kč6.12.2022 19:48:12 (limit 6.12.2022 19:26:23)
54 000 Kč6.12.2022 19:48:12
53 000 Kč6.12.2022 19:48:03 (limit 6.12.2022 19:26:23)
52 000 Kč6.12.2022 19:48:03
51 000 Kč6.12.2022 19:45:44 (limit 6.12.2022 19:26:23)
50 000 Kč6.12.2022 19:45:44