29. Bretanští rybáři

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 116 x 116 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 20:28

Dosažená cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (134)

79 000 Kč6.12.2022 20:14:46
78 000 Kč6.12.2022 20:14:23
77 000 Kč6.12.2022 20:13:57
76 000 Kč6.12.2022 20:13:04
75 000 Kč6.12.2022 20:12:02
74 000 Kč6.12.2022 20:10:55
73 000 Kč6.12.2022 20:09:51
72 000 Kč6.12.2022 20:09:42
71 000 Kč6.12.2022 20:07:39
70 000 Kč6.12.2022 20:07:32
69 000 Kč6.12.2022 20:07:09
68 000 Kč6.12.2022 20:05:47
67 000 Kč6.12.2022 20:05:17
66 000 Kč6.12.2022 20:01:20
65 000 Kč6.12.2022 20:00:55