19. Chalupy na Vysočině - větší formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 68,5 x 85,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:29

Dosažená cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (83)

18 900 Kč6.6.2022 18:52:48
18 400 Kč6.6.2022 18:52:44 (limit 31.5.2022 11:33:15)
17 900 Kč6.6.2022 18:52:44
17 400 Kč6.6.2022 18:52:38 (limit 31.5.2022 11:33:15)
16 900 Kč6.6.2022 18:52:38
16 400 Kč6.6.2022 18:52:33 (limit 31.5.2022 11:33:15)
15 900 Kč6.6.2022 18:52:33
15 400 Kč6.6.2022 18:52:28 (limit 31.5.2022 11:33:15)
14 900 Kč6.6.2022 18:52:28
14 400 Kč31.5.2022 11:33:15 (limit 31.5.2022 11:33:15)
13 900 Kč24.5.2022 07:28:16
13 400 Kč21.5.2022 18:34:57
12 900 Kč18.5.2022 18:40:28
12 400 Kč18.5.2022 09:40:27
11 900 Kč17.5.2022 07:34:02