1. Krajina s povozem

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 70,5 cm, rámování: 67 x 86,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:39

Dosažená cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (86)

59 000 Kč13.6.2022 18:34:04
58 000 Kč13.6.2022 18:29:37
57 000 Kč13.6.2022 18:28:24
56 000 Kč13.6.2022 18:28:13
55 000 Kč13.6.2022 18:25:44
54 000 Kč13.6.2022 18:25:28
53 000 Kč13.6.2022 18:23:01
52 000 Kč13.6.2022 18:22:03
51 000 Kč13.6.2022 18:19:15
50 000 Kč13.6.2022 18:19:05
49 500 Kč13.6.2022 18:18:44
49 000 Kč13.6.2022 18:16:52
48 500 Kč13.6.2022 18:16:17
48 000 Kč13.6.2022 18:15:05
47 500 Kč13.6.2022 18:14:43