1. Krajina s povozem

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 70,5 cm, rámování: 67 x 86,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:39

Dosažená cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (86)

17 000 Kč31.5.2022 11:35:14 (limit 31.5.2022 11:32:28)
16 500 Kč31.5.2022 11:35:14
16 000 Kč31.5.2022 11:35:11 (limit 31.5.2022 11:32:28)
15 500 Kč31.5.2022 11:35:11
15 000 Kč31.5.2022 11:35:09 (limit 31.5.2022 11:32:28)
14 500 Kč31.5.2022 11:35:09
14 000 Kč31.5.2022 11:35:06 (limit 31.5.2022 11:32:28)
13 500 Kč31.5.2022 11:35:06
13 000 Kč31.5.2022 11:35:02 (limit 31.5.2022 11:32:28)
12 500 Kč31.5.2022 11:35:02
12 000 Kč31.5.2022 11:34:56 (limit 31.5.2022 11:32:28)
11 500 Kč31.5.2022 11:34:55
11 000 Kč31.5.2022 11:34:51 (limit 31.5.2022 11:32:28)
10 500 Kč31.5.2022 11:34:51
10 000 Kč31.5.2022 11:32:28 (limit 31.5.2022 11:32:28)