1. Krajina s povozem

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 70,5 cm, rámování: 67 x 86,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:39

Dosažená cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (86)

32 000 Kč13.6.2022 14:59:40
31 500 Kč13.6.2022 14:59:38 (limit 13.6.2022 09:58:03)
31 000 Kč13.6.2022 14:59:38
30 500 Kč13.6.2022 12:41:39 (limit 13.6.2022 09:58:03)
30 000 Kč13.6.2022 12:41:39
29 500 Kč13.6.2022 12:41:38 (limit 13.6.2022 09:58:03)
29 000 Kč13.6.2022 12:41:38
28 500 Kč13.6.2022 12:41:36 (limit 13.6.2022 09:58:03)
28 000 Kč13.6.2022 12:41:36
27 500 Kč13.6.2022 12:41:34 (limit 13.6.2022 09:58:03)
27 000 Kč13.6.2022 12:41:34
26 500 Kč13.6.2022 09:58:03 (limit 13.6.2022 09:58:03)
26 000 Kč13.6.2022 09:58:03 (limit 31.5.2022 11:32:28)
18 000 Kč31.5.2022 11:35:17 (limit 31.5.2022 11:32:28)
17 500 Kč31.5.2022 11:35:17