24. Dubrovník - velký formát

Autor: Josef Písecký
(1878)

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117,5 x 138,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 19:00

Dosažená cena: 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (135)

49 500 Kč14.3.2023 12:00:35 (limit 12.3.2023 00:38:47)
49 000 Kč14.3.2023 12:00:35
48 500 Kč14.3.2023 12:00:30 (limit 12.3.2023 00:38:47)
48 000 Kč14.3.2023 12:00:30
47 500 Kč14.3.2023 12:00:25 (limit 12.3.2023 00:38:47)
47 000 Kč14.3.2023 12:00:25
46 500 Kč12.3.2023 00:38:36
46 000 Kč10.3.2023 01:21:47
45 500 Kč9.3.2023 05:22:01
45 000 Kč9.3.2023 05:21:48 (limit 6.3.2023 02:57:48)
45 000 Kč9.3.2023 05:21:48
44 500 Kč9.3.2023 05:21:40 (limit 6.3.2023 02:57:48)
44 000 Kč9.3.2023 05:21:40
43 500 Kč9.3.2023 05:21:31 (limit 6.3.2023 02:57:48)
43 000 Kč9.3.2023 05:21:31