24. Dubrovník - velký formát

Autor: Josef Písecký
(1878)

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117,5 x 138,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 19:00

Dosažená cena: 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (135)

94 000 Kč20.3.2023 18:21:58
93 000 Kč20.3.2023 18:20:55
92 000 Kč20.3.2023 18:20:27
91 000 Kč20.3.2023 18:20:21
90 000 Kč20.3.2023 18:20:06
89 000 Kč20.3.2023 18:19:57
88 000 Kč20.3.2023 18:19:49
87 000 Kč20.3.2023 18:19:42
86 000 Kč20.3.2023 18:19:22
85 000 Kč20.3.2023 18:19:20 (limit 20.3.2023 18:18:43)
84 000 Kč20.3.2023 18:19:20
83 000 Kč20.3.2023 18:19:17 (limit 20.3.2023 18:18:43)
82 000 Kč20.3.2023 18:19:17
81 000 Kč20.3.2023 18:18:43 (limit 20.3.2023 18:18:43)
80 000 Kč20.3.2023 16:41:59