9. Ženský poloakt - velký formát

Autor: František Xaver Naske
(1884)

Technika: Olej na plátně
Výška: 102 cm, šířka: 82 cm, rámování: 119,5 x 100 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:32

Dosažená cena: 42 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (76)

13 600 Kč25.11.2021 19:17:55 (limit 21.11.2021 21:39:40)
13 100 Kč25.11.2021 19:17:55
12 600 Kč25.11.2021 19:17:54 (limit 21.11.2021 21:39:40)
12 100 Kč25.11.2021 19:17:54
11 600 Kč25.11.2021 19:17:51 (limit 21.11.2021 21:39:40)
11 100 Kč25.11.2021 19:17:51
10 600 Kč25.11.2021 19:17:47 (limit 21.11.2021 21:39:40)
10 100 Kč25.11.2021 19:17:47
9 800 Kč21.11.2021 21:39:30
9 500 Kč17.11.2021 20:45:36
9 200 Kč17.11.2021 13:14:13
8 900 Kč15.11.2021 21:40:31
8 600 Kč11.11.2021 22:55:28
8 300 Kč11.11.2021 16:24:39
5 300 Kč10.11.2021 21:06:46