9. Ženský poloakt - velký formát

Autor: František Xaver Naske
(1884)

Technika: Olej na plátně
Výška: 102 cm, šířka: 82 cm, rámování: 119,5 x 100 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:32

Dosažená cena: 42 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (76)

20 600 Kč27.11.2021 17:44:47
20 100 Kč27.11.2021 17:44:45 (limit 26.11.2021 23:15:57)
19 600 Kč27.11.2021 17:44:45
19 100 Kč27.11.2021 17:44:43 (limit 26.11.2021 23:15:57)
18 600 Kč27.11.2021 17:44:43
18 100 Kč27.11.2021 17:44:39 (limit 26.11.2021 23:15:57)
17 600 Kč27.11.2021 17:44:39
17 100 Kč26.11.2021 23:15:57 (limit 26.11.2021 23:15:57)
16 600 Kč26.11.2021 00:52:45
16 100 Kč25.11.2021 19:18:01
16 000 Kč25.11.2021 19:18:01 (limit 21.11.2021 21:39:40)
15 600 Kč25.11.2021 19:17:59 (limit 21.11.2021 21:39:40)
15 100 Kč25.11.2021 19:17:59
14 600 Kč25.11.2021 19:17:57 (limit 21.11.2021 21:39:40)
14 100 Kč25.11.2021 19:17:57