24. Sedící dívka - velký formát

Autor: František Xaver Naske
(1884)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 92 cm, šířka: 72,5 cm, rámování: 115,5 x 96 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 05.09.2022 18:43

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (36)

8 400 Kč5.9.2022 18:29:08 (limit 5.9.2022 18:26:34)
8 100 Kč5.9.2022 18:29:08
7 800 Kč5.9.2022 18:26:29
7 700 Kč5.9.2022 18:26:29 (limit 5.9.2022 18:25:52)
7 500 Kč5.9.2022 18:26:27 (limit 5.9.2022 18:25:52)
7 200 Kč5.9.2022 18:26:27
6 900 Kč5.9.2022 18:26:25 (limit 5.9.2022 18:25:52)
6 600 Kč5.9.2022 18:26:25
6 300 Kč5.9.2022 18:26:22 (limit 5.9.2022 18:25:52)
6 000 Kč5.9.2022 18:26:22
5 700 Kč5.9.2022 18:25:52 (limit 5.9.2022 18:25:52)
5 400 Kč5.9.2022 18:25:19
5 100 Kč5.9.2022 18:25:14
4 900 Kč5.9.2022 18:25:07 (limit 5.9.2022 18:24:27)
4 700 Kč5.9.2022 18:25:06