Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 92 cm, šířka: 72,5 cm, rámování: 115,5 x 96 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 05.09.2022 18:43
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (36)