Technika: Olej sololit
Výška: 102 cm, šířka: 82 cm, rámování: 120 x 100 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2022 19:50
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 60 000 Kč