212. Zimní radovánky

Autor: Luděk Marold
(1865)

Luděk Marold 7.8.1865 (Praha) - 1.12.1898 (Královské Vinohrady, Praha) - český malíř, ilustrátor, karikaturista školení: - Akademie výtvarných umění, Praha (profesor Maxmilián Pirner, František Sequens) - Akademie výtvarných umění, Mnichov (profesor L. L;fftz, M. Gysis) dílo: akademický naturalismus, momentky z městského prostředí, hlavně rozmývaná kresba, akvarel a kvaš. ilustrace knih, plakáty - panorama Bitva u Lipan.
Signováno vpravo dole, zaskleno, vročeno 1888.
Výška: 20 cm, šířka: 30 cm, rámování: 28 x 40 cm

Konec aukce: 30.11.2020 21:31

Dosažená cena: 5 400 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (5)

5 400 Kč30.11.2020 20:34:49
5 100 Kč30.11.2020 07:12:52
4 900 Kč14.11.2020 10:26:53
4 700 Kč8.11.2020 22:34:27
4 500 Kč29.10.2020 18:22:02