6. Raněné ženy

Autor: Karel Jílek
(1896 - 1983)

Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 46 cm, šířka: 60 cm, rámování: 57 x 71,5
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 13.06.2022 18:05

Dosažená cena: 22 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (48)

22 200 Kč13.6.2022 17:36:00 (limit 10.6.2022 13:41:13)
21 700 Kč13.6.2022 17:36:00
21 200 Kč13.6.2022 16:23:15 (limit 10.6.2022 13:41:13)
20 700 Kč13.6.2022 16:23:15
20 200 Kč12.6.2022 13:00:16 (limit 10.6.2022 13:41:13)
19 700 Kč12.6.2022 13:00:16
19 200 Kč12.6.2022 13:00:12 (limit 10.6.2022 13:41:13)
18 700 Kč12.6.2022 13:00:12
18 200 Kč12.6.2022 13:00:07 (limit 10.6.2022 13:41:13)
17 700 Kč12.6.2022 13:00:07
17 200 Kč12.6.2022 13:00:02 (limit 10.6.2022 13:41:13)
16 700 Kč12.6.2022 13:00:02
16 200 Kč10.6.2022 13:36:39
15 700 Kč10.6.2022 10:59:07
15 200 Kč9.6.2022 21:11:01