81. Nohy

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Výška: 10,5 cm, šířka: 10,5 cm, rámování: 26 x 24,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 19:35

Dosažená cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (20)

4 200 Kč10.10.2022 19:30:24
4 000 Kč10.10.2022 19:26:14
3 800 Kč10.10.2022 19:22:56
3 600 Kč10.10.2022 19:21:59
3 400 Kč10.10.2022 19:20:48
3 200 Kč10.10.2022 19:16:18
3 000 Kč10.10.2022 16:09:18
2 800 Kč6.10.2022 13:01:09
2 600 Kč6.10.2022 13:01:04 (limit 1.10.2022 21:06:44)
2 400 Kč6.10.2022 13:01:04
2 200 Kč6.10.2022 13:00:59 (limit 1.10.2022 21:06:44)
2 000 Kč6.10.2022 13:00:59
1 800 Kč1.10.2022 21:06:44 (limit 1.10.2022 21:06:44)
1 600 Kč30.9.2022 20:37:09
1 500 Kč30.9.2022 20:37:09 (limit 23.9.2022 22:22:48)