Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Výška: 6,7 cm, šířka: 21 cm, rámování: 20,1 x 30,8 cm
Konec aukce: 31.01.2022 21:27
Dosažená cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (7)