Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 45 cm, šířka: 62 cm, rámování: 50,5 x 60,5 cm
Konec aukce: 06.12.2021 18:31
Dosažená cena: 86 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (145)