148. Jablko dřímající touhy

Autor: Josef Liesler
(1912)

Akvarelovaná kresba, signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 29 cm, šířka: 39 cm, rámování: 44,6 x 52,8 cm

Konec aukce: 29.05.2023 20:36

Dosažená cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (75)

35 000 Kč29.5.2023 20:31:18 (limit 29.5.2023 20:22:27)
34 500 Kč29.5.2023 20:31:18
34 000 Kč29.5.2023 20:30:39 (limit 29.5.2023 20:22:27)
33 500 Kč29.5.2023 20:30:39
33 000 Kč29.5.2023 20:29:53 (limit 29.5.2023 20:22:27)
32 500 Kč29.5.2023 20:29:53
32 000 Kč29.5.2023 20:28:29 (limit 29.5.2023 20:22:27)
31 500 Kč29.5.2023 20:28:29
31 000 Kč29.5.2023 20:28:24 (limit 29.5.2023 20:22:27)
30 500 Kč29.5.2023 20:28:24
30 000 Kč29.5.2023 20:25:30 (limit 29.5.2023 20:22:27)
29 500 Kč29.5.2023 20:25:30
29 000 Kč29.5.2023 20:22:27 (limit 29.5.2023 20:22:27)
28 500 Kč29.5.2023 20:22:27 (limit 29.5.2023 16:43:49)
27 500 Kč29.5.2023 17:14:34 (limit 29.5.2023 16:43:49)