28. Vánoce - velký formát

Autor: Josef Lada
(1887)

Signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, ve vrchní části mírně poškozeno, starý tisk, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Barevná tisková technika
Výška: 93,5 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 102,7 x 74 cm
Stav: Mírně poškozeno

Konec aukce: 06.12.2022 20:05

Dosažená cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (60)

8 100 Kč4.12.2022 16:54:08
8 000 Kč4.12.2022 16:54:08 (limit 22.11.2022 19:09:38)
7 800 Kč4.12.2022 16:54:03 (limit 22.11.2022 19:09:38)
7 500 Kč4.12.2022 16:54:03
7 200 Kč4.12.2022 16:54:01 (limit 22.11.2022 19:09:38)
6 900 Kč4.12.2022 16:54:01
6 600 Kč4.12.2022 16:53:59 (limit 22.11.2022 19:09:38)
6 300 Kč4.12.2022 16:53:59
6 000 Kč4.12.2022 16:53:57 (limit 22.11.2022 19:09:38)
5 700 Kč4.12.2022 16:53:57
5 400 Kč4.12.2022 16:53:55 (limit 22.11.2022 19:09:38)
5 100 Kč4.12.2022 16:53:55
4 900 Kč4.12.2022 16:53:53 (limit 22.11.2022 19:09:38)
4 700 Kč4.12.2022 16:53:53
4 500 Kč4.12.2022 16:53:51 (limit 22.11.2022 19:09:38)