15. Vodník

Autor: Josef Lada
(1887)

Původní stará litografie z roku 1942. Nově rámováno. Pod paspartou značený papír ochrannou značkou. V celé ploše je grafický list nepoškozen, po vydražení možno obraz rozebrat a zkontrolovat pravost.
Výška: 33,5 cm, šířka: 43 cm, rámování: 59,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 18:26

Dosažená cena: 175 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (131)

175 000 Kč13.2.2023 18:21:25
170 000 Kč13.2.2023 18:21:13
165 000 Kč13.2.2023 18:20:15
160 000 Kč13.2.2023 18:20:04
155 000 Kč13.2.2023 18:19:34 (limit 13.2.2023 18:19:19)
155 000 Kč13.2.2023 18:19:34
150 000 Kč13.2.2023 18:18:23
145 000 Kč13.2.2023 18:18:14
140 000 Kč13.2.2023 18:17:28
135 000 Kč13.2.2023 18:17:22
130 000 Kč13.2.2023 18:16:38
125 000 Kč13.2.2023 18:16:08
120 000 Kč13.2.2023 18:15:41
115 000 Kč13.2.2023 18:15:29
110 000 Kč13.2.2023 18:15:14 (limit 13.2.2023 18:14:24)