49. Amorpha Fugue in Two Colors

Autor: František Kupka
(1871)

Certifikát se slepotiskovým razítkem, podpisem a číslem
Velikost 70 x 50 cm
Papír Cotton Cream
Slepotisk CMOA Museum
Číslováno tužkou 81/350
Signováno v tisku vpravo dole
Volný list
Technika: Litoofset
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 07.03.2022 18:52

Dosažená cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (3)

3 400 Kč7.3.2022 18:47:03
3 200 Kč9.2.2022 16:12:42
3 000 Kč29.1.2022 16:41:25