40. Dalmácie

Autor: František Cína Jelínek
(1882)

Narodil se 6. 6. 1882 v Karlíně. Malíř krajinář v Českých Křižánkách u Svratky. Žák umělecko průmyslové školy v Praze u prof. E. K. Lišky, poté na pražské akademii umění u prof. V. Hynaise a R. z Ottenfeldů. Pokoušel se o podobiznářství, odddal se však potom výhradně krajinářství. Maluje hlavně české horské kraje, nálady letní i zimní.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36 cm, šířka: 47 cm, rámování: 54 x 63,3 cm

Konec aukce: 12.07.2021 18:41

Dosažená cena: 8 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (15)

8 300 Kč12.7.2021 18:36:23
8 000 Kč12.7.2021 18:33:42 (limit 12.7.2021 17:28:38)
8 000 Kč12.7.2021 18:33:42
7 700 Kč12.7.2021 17:28:39 (limit 12.7.2021 17:28:38)
7 400 Kč12.7.2021 17:28:38 (limit 11.7.2021 23:18:28)
6 600 Kč12.7.2021 15:29:42 (limit 11.7.2021 23:18:28)
6 300 Kč12.7.2021 15:29:42
6 000 Kč12.7.2021 15:29:28 (limit 11.7.2021 23:18:28)
5 700 Kč12.7.2021 15:29:28
5 400 Kč11.7.2021 23:18:28 (limit 11.7.2021 23:18:28)
5 100 Kč10.7.2021 16:38:48
4 900 Kč7.7.2021 19:03:36
3 900 Kč23.6.2021 17:07:30
3 700 Kč19.6.2021 22:34:47
3 500 Kč8.6.2021 07:04:08