Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Tempera/papír
Výška: 30 cm, šířka: 75 cm, rámování: 40,2 x 83 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 18:30
Dosažená cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (40)