Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 53 cm, rámování: 108,5 x 60,5 cm
Konec aukce: 11.10.2021 20:07
Dosažená cena: 19 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (43)