128. Dívka s chrpou - velký formát

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 53 cm, rámování: 108,5 x 60,5 cm

Konec aukce: 11.10.2021 20:07

Dosažená cena: 19 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (43)

12 700 Kč24.9.2021 20:29:17
12 200 Kč24.9.2021 20:29:11 (limit 23.9.2021 18:07:31)
12 200 Kč24.9.2021 20:29:11
11 700 Kč23.9.2021 18:06:19
11 200 Kč23.9.2021 15:58:50
10 800 Kč23.9.2021 15:58:50 (limit 23.9.2021 06:57:02)
10 700 Kč23.9.2021 15:58:46 (limit 23.9.2021 06:57:02)
10 200 Kč23.9.2021 15:58:46
9 900 Kč22.9.2021 16:32:55 (limit 21.9.2021 22:03:25)
9 600 Kč22.9.2021 16:32:55
9 300 Kč22.9.2021 16:32:51 (limit 21.9.2021 22:03:25)
9 000 Kč22.9.2021 16:32:51
8 700 Kč21.9.2021 22:03:25 (limit 21.9.2021 22:03:25)
8 400 Kč21.9.2021 20:22:41
8 100 Kč21.9.2021 20:22:39 (limit 21.9.2021 07:55:59)