95. Akt - velký formát

Autor: Josef Gabánek

Technika: Olej na plátně
Výška: 75,5 cm, šířka: 90 cm, rámování: 93,5 x 107,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 19:34

Dosažená cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (5)

3 000 Kč9.2.2023 09:53:05
2 800 Kč8.2.2023 19:23:52
2 600 Kč26.1.2023 23:30:52
2 400 Kč26.1.2023 17:33:21
2 200 Kč26.1.2023 13:34:15