117. O pouti

Autor: Vlastimil Košvanec

Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 100 cm, rámování: 100 x 120 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 21:35

Dosažená cena: 64 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (30)

64 000 Kč6.12.2022 21:30:26
63 000 Kč6.12.2022 21:30:14
62 000 Kč6.12.2022 21:26:08
60 000 Kč6.12.2022 21:25:50
59 000 Kč6.12.2022 21:24:11
58 000 Kč6.12.2022 21:24:03
57 000 Kč6.12.2022 21:23:29
56 000 Kč6.12.2022 21:23:19
55 000 Kč6.12.2022 19:40:48
51 000 Kč6.12.2022 18:17:21
50 000 Kč6.12.2022 17:58:28
40 000 Kč6.12.2022 17:18:58
39 500 Kč6.12.2022 16:22:45
39 000 Kč6.12.2022 10:31:46
38 500 Kč2.12.2022 19:04:09