3. Dívky v krojích

Autor: Eduard Angen

Technika: Olej na plátně
Výška: 57 cm, šířka: 78 cm, rámování: 73 x 93,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.11.2022 18:29

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (55)

3 700 Kč7.11.2022 17:53:59 (limit 19.10.2022 15:04:18)
3 500 Kč7.11.2022 17:53:59
3 300 Kč7.11.2022 17:53:56 (limit 19.10.2022 15:04:18)
3 100 Kč7.11.2022 17:53:56
2 900 Kč7.11.2022 17:53:53 (limit 19.10.2022 15:04:18)
2 700 Kč7.11.2022 17:53:53
2 500 Kč7.11.2022 17:53:50 (limit 19.10.2022 15:04:18)
2 300 Kč7.11.2022 17:53:50
2 100 Kč19.10.2022 15:04:18 (limit 19.10.2022 15:04:18)
1 900 Kč10.10.2022 19:25:33