Technika: Olej na plátně
Výška: 57 cm, šířka: 78 cm, rámování: 73 x 93,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:29
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (55)