3. Dívky v krojích

Autor: Eduard Angen

Technika: Olej na plátně
Výška: 57 cm, šířka: 78 cm, rámování: 73 x 93,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.11.2022 18:29

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (55)

13 000 Kč7.11.2022 18:09:31 (limit 7.11.2022 18:02:51)
12 500 Kč7.11.2022 18:09:31
12 000 Kč7.11.2022 18:07:31 (limit 7.11.2022 18:02:51)
11 500 Kč7.11.2022 18:07:31
11 000 Kč7.11.2022 18:04:58 (limit 7.11.2022 18:02:51)
10 500 Kč7.11.2022 18:04:58
10 000 Kč7.11.2022 18:01:48 (limit 19.10.2022 15:04:18)
9 900 Kč7.11.2022 18:01:48
9 600 Kč7.11.2022 18:01:45 (limit 19.10.2022 15:04:18)
9 300 Kč7.11.2022 18:01:45
9 000 Kč7.11.2022 18:01:37 (limit 19.10.2022 15:04:18)
8 700 Kč7.11.2022 18:01:37
8 400 Kč7.11.2022 18:00:53 (limit 19.10.2022 15:04:18)
8 100 Kč7.11.2022 18:00:53
7 800 Kč7.11.2022 18:00:49 (limit 19.10.2022 15:04:18)