87. Dóza - Jaroněk

Autor: Alois Jaroněk

Kategorie: Porcelán

Moravský výtvarník, spoluzakladatel umělecké dílny v Rožnově pod Radhoštěm. Byl rovněž jedním ze zakladatelů Valašského muzea v přírodě.
Výška: 7,5 cm, šířka: 10 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 19:29

Dosažená cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (10)

2 800 Kč10.10.2022 19:24:26 (limit 10.10.2022 19:23:33)
2 800 Kč10.10.2022 19:24:26
2 600 Kč10.10.2022 19:21:04
2 400 Kč10.10.2022 19:00:41
2 200 Kč10.10.2022 18:59:45
2 000 Kč10.10.2022 12:18:44
1 800 Kč10.10.2022 12:11:56
1 600 Kč24.9.2022 10:32:22
1 400 Kč23.9.2022 08:27:58
1 200 Kč11.9.2022 09:15:31