Technika: Olej na překližce
Výška: 24,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 46,5 x 66 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 18:22
Dosažená cena: 85 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (81)