23. Skalnaté pobřeží

Autor: František Drtikol

Technika: Olej na překližce
Výška: 24,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 46,5 x 66 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:22

Dosažená cena: 85 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (81)

34 600 Kč5.4.2022 10:58:42 (limit 2.4.2022 17:57:52)
34 100 Kč5.4.2022 10:58:42
33 600 Kč5.4.2022 10:58:36 (limit 2.4.2022 17:57:52)
33 100 Kč5.4.2022 10:58:36
32 600 Kč5.4.2022 10:58:31 (limit 2.4.2022 17:57:52)
32 100 Kč5.4.2022 10:58:31
31 600 Kč4.4.2022 15:36:26 (limit 2.4.2022 17:57:52)
31 100 Kč4.4.2022 15:36:26
30 600 Kč2.4.2022 17:57:52 (limit 2.4.2022 17:57:52)
30 100 Kč2.4.2022 09:47:34
29 600 Kč29.3.2022 14:27:20
29 100 Kč27.3.2022 15:39:25
28 600 Kč22.3.2022 09:32:47
28 100 Kč16.3.2022 12:10:27
28 000 Kč16.3.2022 12:10:27 (limit 7.3.2022 09:30:06)