Technika: Olej na plátně
Výška: 77,5 cm, šířka: 100 cm, rámování: 94,3 x 118,2 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 19:55
Dosažená cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (50)