14. Dáma v klobouku

Autor: Leo Haas

Leo Haas, také Lev Haas (15. dubna 1901 Opava – 13. srpna 1983 Východní Berlín), byl český malíř, kreslíř, grafik a karikaturista židovského původu, Svou tvorbou patřil do expresionistického proudu spolu s Maxem Liebermannem a K;the Kollwitz.
Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Akvarel
Výška: 67 cm, šířka: 48 cm, rámování: 76 x 57 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 12.07.2021 18:17

Dosažená cena: 5 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (16)

5 700 Kč12.7.2021 18:12:09
5 400 Kč8.7.2021 19:34:55
5 100 Kč7.7.2021 16:47:34
4 900 Kč30.6.2021 18:14:11
4 700 Kč27.6.2021 14:32:29
4 500 Kč23.6.2021 20:40:42
4 300 Kč23.6.2021 17:54:26
4 100 Kč21.6.2021 20:58:03
3 900 Kč20.6.2021 20:32:56
3 700 Kč20.6.2021 15:27:43
3 500 Kč19.6.2021 16:05:46
3 300 Kč19.6.2021 13:43:04
3 100 Kč18.6.2021 23:26:26
2 900 Kč18.6.2021 23:09:43
2 700 Kč18.6.2021 20:33:54