168. Pes u boudy

Autor: G. Corbier

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 62 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 81,5 x 67 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba

Konec aukce: 07.06.2021 21:33

Dosažená cena: 16 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (37)

16 600 Kč7.6.2021 21:28:53
16 100 Kč7.6.2021 21:25:53
15 600 Kč7.6.2021 21:22:17
15 100 Kč7.6.2021 21:18:22
14 600 Kč7.6.2021 21:14:19
14 100 Kč7.6.2021 21:10:03
13 600 Kč7.6.2021 21:09:50
13 100 Kč7.6.2021 21:05:11
12 600 Kč7.6.2021 21:03:27
12 100 Kč7.6.2021 21:00:56
11 600 Kč7.6.2021 21:00:00
11 100 Kč7.6.2021 20:59:47
10 600 Kč7.6.2021 20:58:40
10 100 Kč7.6.2021 20:57:11
9 800 Kč7.6.2021 20:55:46