Signováno vpravo dole, autorský certifikát, mírně přeložený roh
Technika: Fotografie
Výška: 24,5 cm, šířka: 19,5 cm, rámování: 44,7 x 34,7 cm
Konec aukce: 06.12.2021 18:07
Dosažená cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (26)