15. Adoration I felt to Olga

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 25,6 cm, šířka: 20,5 cm, rámování: 41,7 x 37,7 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.05.2023 18:28

Dosažená cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (36)

12 500 Kč29.5.2023 18:23:09
12 000 Kč29.5.2023 18:21:23
11 500 Kč29.5.2023 18:17:42
11 000 Kč29.5.2023 18:13:47
10 500 Kč29.5.2023 18:12:03
10 000 Kč29.5.2023 18:11:06
9 700 Kč29.5.2023 16:14:58
9 400 Kč29.5.2023 09:47:35
9 100 Kč29.5.2023 09:18:13 (limit 29.5.2023 09:18:13)
8 800 Kč28.5.2023 22:00:40
8 500 Kč28.5.2023 17:47:05
8 200 Kč26.5.2023 00:38:14
7 900 Kč23.5.2023 08:25:19
7 600 Kč22.5.2023 23:55:21
7 300 Kč9.5.2023 22:33:35