25. Pierot - Schwarzburger

Autor: D. Charol

Kategorie: Porcelán

Signováno na soklu modelerem. Bez prasklin a jiného poškození. Figura původně tvořila tělo lampy - viz foto.
Výška: 36,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.11.2020 18:24

Dosažená cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (22)

2 900 Kč21.11.2020 19:47:44
2 700 Kč20.11.2020 09:30:18
2 500 Kč20.11.2020 09:29:47 (limit 19.11.2020 22:43:58)
2 500 Kč20.11.2020 09:29:47
2 300 Kč20.11.2020 09:29:44 (limit 19.11.2020 22:43:58)
2 100 Kč20.11.2020 09:29:44
1 900 Kč19.11.2020 22:43:50 (limit 19.11.2020 22:43:50)