58. Muž a dívka v kroji - velký formát

Autor: Josef Ženíšek

Narodil se 4. 9. 1855 v Praze a zemřel 29. 11. 1944 v Praze. Malíř, žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Lhoty a studoval také na škole mnichovské. Po ukončení studií podnikl zájezdy do Paříže a Říma. Stal se známým svými dívčími hlavičkami. Také maloval a vystavoval žánrové kompozice a podobizny.
Technika: Olej na plátně
Výška: 102 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 122,5 x 73,5 cm

Konec aukce: 11.10.2021 18:59

Dosažená cena: 32 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Seznam příhozů (37)

9 800 Kč25.9.2021 19:20:41 (limit 25.9.2021 11:00:23)
9 500 Kč25.9.2021 19:20:41
9 200 Kč25.9.2021 19:20:38 (limit 25.9.2021 11:00:23)
8 900 Kč25.9.2021 19:20:38
8 600 Kč25.9.2021 19:20:34 (limit 25.9.2021 11:00:23)
8 300 Kč25.9.2021 19:20:34
8 000 Kč25.9.2021 10:58:12 (limit 25.9.2021 10:58:12)