116. Sedící žena u stolu

Autor: Josef Ženíšek

Narodil se 4. 9. 1855 v Praze a zemřel 29. 11. 1944 v Praze. Malíř, žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Lhoty a studoval také na škole mnichovské. Po ukončení studií podnikl zájezdy do Paříže a Říma. Stal se známým svými dívčími hlavičkami. Také maloval a vystavoval žánrové kompozice a podobizny.
Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na plátně
Výška: 64 cm, šířka: 48 cm, rámování: 85 x 70 cm

Konec aukce: 30.11.2020 20:07

Dosažená cena: 9 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (30)

9 300 Kč30.11.2020 20:02:00
9 000 Kč30.11.2020 20:01:31 (limit 30.11.2020 19:59:39)
8 900 Kč30.11.2020 20:01:31
8 600 Kč30.11.2020 20:00:38 (limit 30.11.2020 19:59:39)
8 300 Kč30.11.2020 20:00:38
8 000 Kč30.11.2020 20:00:28 (limit 30.11.2020 19:59:39)
7 700 Kč30.11.2020 20:00:28
7 400 Kč30.11.2020 19:59:17
7 100 Kč30.11.2020 19:58:17
7 000 Kč30.11.2020 19:58:17 (limit 30.11.2020 19:56:09)
6 800 Kč30.11.2020 19:58:11 (limit 30.11.2020 19:56:09)
6 500 Kč30.11.2020 19:58:11
6 200 Kč30.11.2020 19:58:00 (limit 30.11.2020 19:56:09)
5 900 Kč30.11.2020 19:58:00
5 600 Kč30.11.2020 19:55:56