204. Op-art

Autor: Victor Vasarely

Victor Vasarely, vlastním jménem Gyozo Vásárhelyi Narodil se 9. dubna v roce 1908 v maďarské Pešti a zemřel v Paříži 15.března roku 1997. Nejprve studoval malířství a moderní umění na akademii Podolini-Volkmann v Budapešti a studia dokončil na Muhelyho akademii tamtéž. Po roce 1930 se přestěhoval do Paříže. Zde byl ovlivněn Bauhausem a geometrickou abstrakcí. Patří k nejtypičtějším představitelům Op-Artu.
Serigrafie, 14/100, signováno vpravo dole, zaskleno
Výška: 37 cm, šířka: 30 cm, rámování: 51 x 43 cm

Konec aukce: 30.11.2020 21:35

Dosažená cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (22)

9 000 Kč30.11.2020 21:30:10
8 300 Kč30.11.2020 21:29:41
8 000 Kč30.11.2020 21:25:21
7 000 Kč30.11.2020 21:25:08 (limit 30.11.2020 21:24:46)
6 900 Kč30.11.2020 21:25:08
6 600 Kč30.11.2020 21:24:05
6 300 Kč30.11.2020 21:23:51
6 000 Kč30.11.2020 21:23:41 (limit 30.11.2020 21:23:20)
5 700 Kč30.11.2020 21:23:41
5 400 Kč30.11.2020 21:23:20 (limit 30.11.2020 21:23:20)
5 100 Kč30.11.2020 21:20:47
4 900 Kč30.11.2020 21:09:37
4 700 Kč30.11.2020 21:06:53
4 500 Kč30.11.2020 21:06:43 (limit 30.11.2020 20:58:43)
4 400 Kč30.11.2020 21:06:43