120. Kostel

Autor: Jozef Kollár

Jozef Kollár - (8. března 1899 v Banské Štiavnici - 21. října 1982 tamtéž). Byl slovenský malíř. Představitel meziválečné moderny, krajinářů, kteří vycházeli z uměleckého smyslového zážitku. Během života byl oceněn tituly Zasloužilý umělec (1957) a Národní umělec (1972, Československo).
Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 42 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 64,5 x 51,5 cm

Konec aukce: 10.10.2022 20:09

Dosažená cena: 8 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (25)

8 300 Kč10.10.2022 20:04:18
8 000 Kč10.10.2022 20:02:39
7 700 Kč10.10.2022 19:58:27
7 400 Kč10.10.2022 19:56:19
7 100 Kč10.10.2022 19:22:55
6 800 Kč10.10.2022 19:18:13
6 500 Kč10.10.2022 19:17:32
6 200 Kč10.10.2022 19:14:17
5 900 Kč10.10.2022 19:12:33
5 600 Kč10.10.2022 18:59:30 (limit 10.10.2022 18:13:07)
5 400 Kč10.10.2022 18:59:30
5 100 Kč10.10.2022 18:59:25 (limit 10.10.2022 18:13:07)
4 900 Kč10.10.2022 18:59:25
4 700 Kč10.10.2022 18:50:55 (limit 10.10.2022 18:13:07)
4 500 Kč10.10.2022 18:50:55