70. Parní lokomotivy

Autor: Vilém Kreibich

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 39 cm, šířka: 42,5 cm, rámování: 48 x 53,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:09

Dosažená cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (85)

17 000 Kč20.11.2021 17:18:25
16 500 Kč20.11.2021 17:18:22 (limit 20.11.2021 16:22:43)
16 000 Kč20.11.2021 17:18:22
15 500 Kč20.11.2021 17:18:20 (limit 20.11.2021 16:22:43)
15 000 Kč20.11.2021 17:18:20
14 500 Kč20.11.2021 17:18:18 (limit 20.11.2021 16:22:43)
14 000 Kč20.11.2021 17:18:18
13 500 Kč20.11.2021 17:18:15 (limit 20.11.2021 16:22:43)
13 000 Kč20.11.2021 17:18:15
12 500 Kč20.11.2021 16:22:43 (limit 20.11.2021 16:22:43)
12 000 Kč16.11.2021 17:31:37
11 500 Kč16.11.2021 17:31:34 (limit 14.11.2021 16:55:32)
11 100 Kč16.11.2021 17:31:34
10 600 Kč14.11.2021 16:55:32 (limit 14.11.2021 16:55:32)
10 100 Kč14.11.2021 16:55:32 (limit 13.11.2021 14:00:56)