118. Pohled do lesa

Autor: Josef Multrus

Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 81 cm, rámování: 78 x 99 cm

Konec aukce: 13.06.2022 19:57

Dosažená cena: 15 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (29)

15 100 Kč13.6.2022 19:08:33 (limit 13.6.2022 10:19:06)
14 600 Kč13.6.2022 19:08:33
14 100 Kč13.6.2022 19:08:29 (limit 13.6.2022 10:19:06)
13 600 Kč13.6.2022 19:08:29
13 100 Kč13.6.2022 19:08:25 (limit 13.6.2022 10:19:06)
12 600 Kč13.6.2022 19:08:25
12 100 Kč13.6.2022 16:06:27 (limit 13.6.2022 10:19:06)
11 600 Kč13.6.2022 16:06:27
11 100 Kč13.6.2022 16:06:24 (limit 13.6.2022 10:19:06)
10 600 Kč13.6.2022 16:06:24
10 100 Kč13.6.2022 16:06:22 (limit 13.6.2022 10:19:06)
9 800 Kč13.6.2022 16:06:22
9 500 Kč13.6.2022 10:19:06 (limit 13.6.2022 10:19:06)
9 200 Kč13.6.2022 04:01:43
8 900 Kč12.6.2022 19:24:57