Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma.
+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Ostrava

25. Vodka Jelínek

Autor: Zdeněk Červinka

Kategorie: Obrazy

prodáno
Signováno vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 32 cm, šířka: 21 cm, rámování: 41 x 31 cm
Stav: Dobrý

Konec aukce: 06.12.2021 18:57

Dosažená cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (67)

částkapříhoz
12 200 Kč6.12.2021 18:24:05
11 700 Kč6.12.2021 18:21:20
11 200 Kč6.12.2021 18:19:47
10 700 Kč6.12.2021 18:19:27
10 200 Kč6.12.2021 17:50:32
10 000 Kč6.12.2021 17:50:32 (limit 6.12.2021 17:27:10)
9 900 Kč6.12.2021 17:27:10 (limit 6.12.2021 17:27:10)
9 600 Kč6.12.2021 09:13:01
9 300 Kč5.12.2021 18:39:40
9 000 Kč4.12.2021 17:43:41
8 700 Kč4.12.2021 17:34:55
8 400 Kč4.12.2021 17:34:48 (limit 2.12.2021 08:42:43)
8 400 Kč4.12.2021 17:34:48
8 100 Kč4.12.2021 12:00:42 (limit 2.12.2021 08:42:43)
7 800 Kč4.12.2021 12:00:42
Chcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už vám neunikne žádná speciální nabídka