19. Pierot

Autor: Zdeněk Červinka

Signováno vlevo dole.
Narodil se 8.9.1928 v Uherském Hradišti a zemřel 6.10.2016 v Uherském Hradišti.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 53,8 x 43,8 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.02.2020 18:34

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (51)

8 000 Kč30.1.2020 18:03:44
7 700 Kč30.1.2020 18:02:08
7 400 Kč29.1.2020 11:19:35
7 100 Kč29.1.2020 11:10:01
6 800 Kč27.1.2020 13:48:05
6 600 Kč27.1.2020 13:48:05 (limit 27.1.2020 13:30:55)
6 500 Kč27.1.2020 13:48:00 (limit 27.1.2020 13:30:55)
6 200 Kč27.1.2020 13:48:00
5 900 Kč27.1.2020 13:47:56 (limit 27.1.2020 13:30:55)
5 600 Kč27.1.2020 13:47:56
5 300 Kč27.1.2020 13:30:34
5 000 Kč27.1.2020 12:57:03
4 100 Kč27.1.2020 12:56:49 (limit 27.1.2020 10:29:10)
3 900 Kč27.1.2020 12:56:49
3 700 Kč27.1.2020 12:56:44 (limit 27.1.2020 10:29:10)