+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrava

243. Mickey mouse

Autor: Andy Warhol

Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Zezadu razítka z galerie. Certifikát přiložen. Číslováno 95 / 100
Výška: 38 cm, šířka: 37,1 cm, rámování: 56,3 x 38,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 22:32

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (45)

17 000 Kč30.11.2020 22:27:41 (limit 30.11.2020 22:22:27)
17 000 Kč30.11.2020 22:27:41
16 500 Kč30.11.2020 22:23:16 (limit 30.11.2020 22:22:27)
16 000 Kč30.11.2020 22:23:16
15 500 Kč30.11.2020 22:21:30 (limit 30.11.2020 22:21:30)
15 000 Kč30.11.2020 22:20:51
14 500 Kč30.11.2020 22:20:38 (limit 30.11.2020 22:19:40)
14 000 Kč30.11.2020 22:20:38
13 500 Kč30.11.2020 22:16:33 (limit 30.11.2020 22:16:24)
13 000 Kč30.11.2020 22:16:33
12 500 Kč30.11.2020 22:12:28 (limit 30.11.2020 22:11:19)
12 500 Kč30.11.2020 22:12:28
12 000 Kč30.11.2020 22:10:39
11 500 Kč30.11.2020 22:07:15
11 000 Kč30.11.2020 22:07:00