66. Rovnovážná poloha

Autor: Pavel Pardy

Signováno vpravo dole, datováno 94, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 45 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 59,2 x 64,5 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:35

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (54)

3 900 Kč7.11.2022 20:32:43 (limit 7.11.2022 20:32:43)
3 700 Kč7.11.2022 20:22:38
3 500 Kč7.11.2022 19:44:52
3 300 Kč7.11.2022 19:42:02
3 100 Kč7.11.2022 19:27:33
3 000 Kč7.11.2022 19:27:33 (limit 6.11.2022 21:10:40)
2 900 Kč7.11.2022 19:27:26 (limit 6.11.2022 21:10:40)
2 700 Kč7.11.2022 19:27:26
2 500 Kč6.11.2022 21:10:40 (limit 6.11.2022 21:10:40)