29. Řezba ze slonoviny v ebenovém stojanu - Čína konec 19. stol

Autor:

Kategorie: Orient - exotika

Řezba ze slonoviny v ebenovém stojanu z konce 19. století. Ve velmi kvalitním řezbářském provedení.
Výška: 53,5 cm, šířka: 39 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 12.07.2021 18:48

Dosažená cena: 11 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (21)

11 100 Kč12.7.2021 18:43:58
10 600 Kč12.7.2021 18:41:15
10 100 Kč12.7.2021 18:37:31
9 800 Kč12.7.2021 18:36:21
9 500 Kč12.7.2021 18:34:49
9 200 Kč12.7.2021 18:33:53
8 900 Kč12.7.2021 18:33:12
8 600 Kč12.7.2021 18:31:54
8 300 Kč12.7.2021 18:27:54
8 000 Kč12.7.2021 18:27:22
7 700 Kč12.7.2021 18:27:03
7 400 Kč12.7.2021 15:24:43
7 100 Kč12.7.2021 15:06:13
7 000 Kč12.7.2021 15:06:13 (limit 11.7.2021 23:17:54)
6 800 Kč12.7.2021 13:28:53 (limit 11.7.2021 23:17:54)