26. Orání

Autor: Antoš Frolka

Signováno vpravo dole, na zadní straně rámu popis
Technika: Olej na plátně
Výška: 42 cm, šířka: 79,5 cm, rámování: 65,5 x 101,5 cm

Konec aukce: 30.11.2020 18:42

Dosažená cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (62)

30 500 Kč30.11.2020 18:37:30
30 000 Kč30.11.2020 18:32:43
29 500 Kč30.11.2020 18:30:51
29 000 Kč30.11.2020 18:28:19 (limit 30.11.2020 18:23:31)
28 500 Kč30.11.2020 18:28:18
28 000 Kč30.11.2020 18:27:49 (limit 30.11.2020 18:23:31)
27 500 Kč30.11.2020 18:27:49
27 000 Kč30.11.2020 18:26:25 (limit 30.11.2020 18:23:31)
26 500 Kč30.11.2020 18:26:25
26 000 Kč30.11.2020 18:23:18
25 500 Kč30.11.2020 18:22:32
25 000 Kč30.11.2020 18:21:11 (limit 30.11.2020 17:59:17)
25 000 Kč30.11.2020 18:21:11
24 500 Kč30.11.2020 18:21:02 (limit 30.11.2020 17:59:17)
24 000 Kč30.11.2020 18:21:02